Bounce Rate یا این که بانس ریت دستگاه لیزر چه چیزی است و نحوه‌ی محاسبه‌ آن چه‌طور است؟

در ارتباط با bounce rate ( بانس ریت ) و دستگاه لیزر روش نظارت آن سخن كنم . Bounce Rate ( بانس ریت ) یک استدلال , یک فاکتور و هر چیزی که فکرش را بکنید در رابطه یک تارنما است .
Bounce Rate ( بانس ریت ) یا نرخ پرش به درصد تعداد افرادی دستگاه لیزر که تنها یک ورقه از وبسایت شمارا مشاهده می‌نمایند و از آن بیرون می‌شوند گفته میگردد .

Bounce Rate ( بانس ریت ) یکی پارامترهای فراوان کلیدی در بازاریابی اینترنتی است و مدیران سایت‌های دستگاه لیزر موفق اینترنتی همواره سعی در دستگاه لیزر کاهش مقدار آن دارا هستند و از روش‌های خاصی برای کاهش میزان نرخ خروج از وبسایت به کار گیری می نمایند . بعضا از مواقعی که بر روی نرخ خروج از وب سایت دستگاه لیزر تأثیر دارا هستند عبارت‌اند از :

گرافیک ضعیف تارنما
سرعت کم بارگزاری شدن صفحه های دستگاه لیزر
عدم وجود مطالب مفید در ورقه دستگاه لیزر
عدم به‌روزرسانی به‌موقع محتوای تارنما

هر چه میزان نرخ خروج از وبسایت یا این که Bounce Rate ( بانس ریت ) اکثر باشد نشان‌دهنده این است که آن وب سایت دستگاه لیزر جذابیت کمتری برای بیننده داشته یا این که زمینه وبسایت ارتباطی دستگاه لیزر با آن چیزی که بیننده به دنبال آن بوده ندارد .bounce - rate - oxteam

به دنبال مقاله به عامل‌ها و فرمول گرفتن آن می‌پردازم

فاکتورهای آن در ذیل آورده شده‌است &# ایران روتک دستگاه لیزر hit the “ Back ” button on his browser .
* The visitor closed his browser .
* The visitor clicked on one of your ads .
* The visitor clicked on one of your external links .
* The visitor used the search box on his browser .
* The visitor typed a new URL on his browser

همان‌طور که متوجه شدید به خروج ویزیتور از وب‌سایت شما مربوط می شود . خروج برای مدام , دکمه بک و به همین جهت , bounce rate ( بانس ریت ) به یک فاکتور حیاتی برای خیلی از وبمستر ها تبدیل‌شده است .

فرمول تقریبی بونس ریت :


Bounce rate = Visits that left after one page / Total number of ( بانس ریت )
visits

یعنی بازدیدکننده‌های که یک کاغذ را میبینند و خارج می‌شوند , تقسیم‌بر تعداد کلیه بازدیدکننده‌ها . این عدد درصدی تقریبی بوسیله گوگل آنالیتیک و الکسا نیز در چنگ ما قرار می‌گیرد

هر چه این عدد کوچک‌تر باشد , نشان می‌دهد که وب‌سایت ما اکثر موردعلاقه ویزیتورها قرارگرفته است و آنان یک بازدید دیگر از وب‌سایت ما داشته‌اند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *