15 راهنمای کاربردی برای سود دستگاه لیزر از گوگل وبمستر تولز

سئو گوگل از اینکه افراد به داده های مربوط به کلمات دارای اهمیت دسترسی داشت مضاعف راضی نبود و به همین خیال و خاطر تصمیم گرفت راه خود را تغییر و تحول دهد و افراد را در ظلمت رها کند . این تصمیم منجر شد کلیه جستجوها رمزگذاری شوند . داده های آنالیتیکی طبیعی که افراد عادت داشتند آن‌ها را دریافت کنند دیگر وجود نداشتند , اما هنوز نیز روشی برای درک کردن لغت ها اصلی دستگاه لیزر با اهمیت و سود آور موجود است . داشتن این اطلاعات باارزش هنوز هم حیاتی است و تنها روش قابل اعتمادی که می‌توانید به کارگیری فرمایید , گوگل وبمستر تولز هست .

اما این ابزار نیز همانند گذشته فعالیت نمی‌کند . شما می توانید فقط اطلاعاتی مثل تعداد دفعات ظاهر شدن برگه موردنظر در نتایج کاوش دستگاه لیزر یا همان دستگاه حکاکی لیزری ( a ) , کلیک هایی دستگاه لیزر ( b ) که عدد تخمینی از کلیک اشخاص بر روی برگه موردنظر را در اختیارتان می‌گذارد , نرخ کلیکی ( CTR ) ( c ) که تحت عنوان نسبت کلیک به بازدیدها تعریف می گردد و موقعیت میانگینی ( d ) که وضعیت معدل برتر وب سایت در موتورهای جستجو را به سناریو می گذارد را ملاحظه کنید .


سرچ کوئری ها در گوگل وبمستر تولز

هنگامی که در گوگل وبمستر تولز لاگین میکنید در بخش Search Traffic - > Search Queries می‌توانید اطلاعات بیشتری در زمینه ی کوئری هایی به دست آورید که آدرس وبسایت شما‌را نشان میدهند و طبقه بندی صفحاتی از وبسایت را ببینید که در نتایج کاوش طولانی تر دیده گردیده اند . همینطور می توانید وضعیت معدل دستگاه لیزر آن‌ها‌را در نتایج کاوش ملاحظه کنید .

اینجا فقط جایی است که هنوز می‌توانید کلمه ها دارای اهمیت جذب کننده ترافیک را ملاحظه کنید . سفارش میکنم از این ابزار دستگاه لیزر بدون‌پول استعمال نمایید و دستگاه لیزر نگرش اختصاصی به فردی از گوگل به دست آورید .
2 . بک پیوند های دقیقی که گوگل راجع به دستگاه لیزر تارنما شما دارااست را مشاهده کنید

برای این‌که بدانید چه وب سایت هایی به تارنما شما اشاره دارند میتوانید link : www . example . com را در نوار جستجوی دستگاه لیزر گوگل تایپ فرمایید . این گزینه برخی از وبسایت هایی که به شما لینک داده اند را نشان می‌دهد . ولی برای این که نمای دقیق تری از شرایط ساختار لینک و پیوند های خویش بر روی وب به دست آورید می‌توانید از قابلیت Links to your site در وبمستر تولز منفعت کنید . دستگاه لیزر به یاری این امکان , فهرست جامعی از لینک و پیوند ها را در گوشه چپ صفحه خواهید داشت . همچنین میتوانید فهرست کوتاهی از سایت‌هایی که طولانی تر به سایت شما پیوند داده اند و صفحاتی که بیشتر لینک گردیده اند دستگاه لیزر را مشاهده کنید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *